עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אלה החיים והמחשבות האמיתיים שלי, ללא פילטרים וקישוטים למיניהם.
הגעתם לתיבת ההמצאות שלי :)
חברים
GeminiIM ALedyasunshinesnow whiteפמיניסטית
נושאים
קרוב לשלמות
מחשבה ללא חשיבה
דיבור ללא מילים
נשיקה ללא שפתיים
אהבה ללא מילים.
חברות ללא ריבים
משפחה ללא תנאים
הצלחה ללא הסברים
אמונה ללא שינויים.
השגה ללא קנאה,
סיום ללא התחלה
התחלה ללא סוף
פרידה ללא שנאה.
התחברות ללא ידיעה
הערכה ללא ברכה
סיפור ללא עלילה,
הסתגלות ללא הכשרה,
עולם ללא הכנה.
כל הדברים ש
אתה מסתיר בלב, אוכלים אותך חי.
אנשים אוהבים ש
אתה מצליח, אבל לא יותר מהם.
הספר שאני קוראת כרגע:
•  סערת נפש
•  החבר הכי טוב של אחי
•  13 סיבות
שירים
פרקי "אהבה בריקוד"
•  פרק 1

ושוב פעם רואים את הגב ולא הפרצוף..

16/07/2017 16:24
lea l
יחסים, ביקורת, אהבה, אמת ושקר
אין גבול כנראה לצעדים שאדם יכול לעשות, לשבור, להעליב, לפגוע...
זה כל כך פתטי, כל כך עלוב.
שני אלה הם פשוט אנשים מסכנים לפי דעתי.
באיזשהו שלב כבר אני מתחילה לרחם עליהם, עד כמה אפשר להיות אגואיסט ולרצות שבנות יביאו לך את מה שאתה רוצה? ואת, עד כמה אפשר להיות חלשת אופי ולא עצמאית, רכושנית ולהתנהג כמו ילדה בחטיבת הביניים?
כבר הבנו שפרטיות זה לא הדבר הכי חזק כיום, אפשר לגלות מידע מסוים בדרך מאוד פשוטה, לא צריך להיות סוכן FBI כדי לגלות דברים מסוימים.
אני חשבתי, האמנתי, שהיחסים יישארו סבירים, שיהיה אפשר להישאר אנשים בוגרים שמכבדים אחד את השני, לא לריב, לא לרכל ובטח ובטח שלא לספר סודות.
אבל כנראה שטעיתי, הייתי תמימה מדי, חשבתי שאפשר לסמוך עליהם. אני לא יודעת על מי מהם אפשר לומר שניתן לסמוך עליו יותר- כי הם הראו לי שאין מישהו מהם שיותר טוב מהשני. שניהם בעלי אותו אופי, אולי בגלל זה הם נהיו ביחד, והעיקר- נשארו ביחד למרות כל הקרבות ביניהם.
אני הייתי שם כדי לעזור ולהביא ביקורת בונה, הם לא קיבלו את זה, הם ברחו מזה והראו את הצד הבוגד ועלוב שלהם.
אני הייתי שם כדי להיות יד תומכת, לא כדי לערב אותי בתמונה אחרי הפרידה שלהם, ממש לא. אתם נפרדתם (כל אחד גם בנוסף משקר לגבי מי הוא שנפרד ראשון ועשה את הצעד הזה..וואו איזה גנון..)וזאת עכשיו בעיה שלכם. אני לא אמורה להיות מעורבת ביחסים שלכם כרגע, כלל לא.

אתה רצית ביקורת בונה שלא קיבלת בטלפון? הבאתי לך, אמרתי את מה שאני חושבת- שכנראה אתה מאוד אוהב לשמוע למרות שלא מסוגל לקבל את האמת הזאת כל פעם מחדש, תסתכל איך אתה מתחבא מעצמך!
יפה ונחמד שקראת לי פוליטיקאית. אתה הרי רוצה להיות חבר כנסת, לא? בגלל זה אתה כל הזמן מתייעץ איתי? איזה כיף לשמוע, תאמין לי- אני יכולה ללמד אותך עוד הרבה. אבל תלמיד טוב הוא תלמיד שנותן מקום לשני הצדדים לבטא את עצמם ועוד יותר מזה, מסוגל לקבל גם את הביקורת השלילית. 
יש סיבה למה אנשים מדברים עליך כמו שהם מדברים..אולי תתחיל לעבוד על  עצמך ולדחוף את האגו עמוק לתוך התחת...?

אתה אמרת לי משהו:" לבדוק אם אנחנו מתאימים..."? משהו כזה לא?...תגיד לי חייל נחמד שכבר סיים מזמן בית ספר: אתה באמת אומר את זה? אתה לא קולט שזאת הבת אדם הזאת וזהו? לא יהיה משהו אחר בשבילך? אתה יכול ללכת לצוד מישהי  אחרת, זה בחיים כבר לא ילך, 8 חודשים זה מספיק זמן כדי להכיר בן אדם ולהבין שאתם לא מתאימים. אבל אתה, עם כל האגו שמקיף כל פיפס בגוף שלך, חייב להוכיח שאתה גבר ואתה לא מפסיק לפגוע ולהידבק. אתה כל כך רכושני אדוני, כל כך חלש.

את, אמרת לי פעם, "את עוד תיראי איזה אגואיסט הוא, בגלל זה נפרדתי ממנו. ואת, במקום להיות חברה- הולכת אחריו". אז הנה לך חברתי, כרגע, אני כבר לא רודפת ולא מנסה שיט. ושנקבל את התמונה הרחבה יותר והאובייקטיבית: את זאת שרודפת אחריו ומזמינה אותו  אלייך הביתה אחרי שנפרדתם. יפה...אין מילים. 

להיות חברה וידידה של שני אנשים שהם ביחד, לפעמים זה לא גן עדן. לפעמים זה לא כמו בהכנות האלה בסרטים כשחברות טובות מדברות עם החבר ואומרות לו מה חברה שלו אוהבת, ויחד מארגנים איזשהי מסיבת מושלמת ואז בלגן אחד מגניב....
זה לא ככה, זה גם לא יהיה ככה.

איכשהו הם מצליחים לפגוע בי בעקיפין כל פעם מחדש, ואני נותנת כל הזמן עוד הזדמנויות לעצמי...די, זהו, נמאס. עד כמה שאני נחמדה ואדם טוב, כמות רגעי האושר והעזרה שהבאתי זה כבר מכל ומעבר, לפעמים זה נראה כאילו היא משתמשת בי ומחכה שאני ארגיע אותה ואגיד עד כמה הוא מטומטם כדי שתבין שהיא לא לבד. אני מצידי אעשה זאת כל דקה בכל יום, אבל בתנאי- שהכוונות שלה יהיו טובות מלכתחילה!!

הוא נוכל לא קטן, והיא ביצ'ית לא קטנה, אתם ניראים כל כך טוב מהצד, אבל בפנים התפוח רק מתרקב ונהיה שחור יותר. 
מצטערת, אם אתם לא מסוגלים להבין שכל מה שחברים עושים למענכם זה אך ורק לטובתכם- אתם יכולים ללכת להזדיין מפה, באמת.כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
Contemporary - Maddie

Eva Igo - Alive

men=women


high strung

כשכינור, בלט, והיפ הופ נפגשים הם מכניסים את הצופה לתוך סיפור שעוד לא נכתב. שני קצוות שונים מתחברים, כמו בכל סיטואציה רנדומלית בחיינו.
מהפוסטים שלי
Take me to church