עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אלה החיים והמחשבות האמיתיים שלי, ללא פילטרים וקישוטים למיניהם.
הגעתם לתיבת ההמצאות שלי :)
חברים
GeminiIM ALedyasunshinesnow whiteפמיניסטית
נושאים
קרוב לשלמות
מחשבה ללא חשיבה
דיבור ללא מילים
נשיקה ללא שפתיים
אהבה ללא מילים.
חברות ללא ריבים
משפחה ללא תנאים
הצלחה ללא הסברים
אמונה ללא שינויים.
השגה ללא קנאה,
סיום ללא התחלה
התחלה ללא סוף
פרידה ללא שנאה.
התחברות ללא ידיעה
הערכה ללא ברכה
סיפור ללא עלילה,
הסתגלות ללא הכשרה,
עולם ללא הכנה.
כל הדברים ש
אתה מסתיר בלב, אוכלים אותך חי.
אנשים אוהבים ש
אתה מצליח, אבל לא יותר מהם.
הספר שאני קוראת כרגע:
•  סערת נפש
•  החבר הכי טוב של אחי
•  13 סיבות
שירים
פרקי "אהבה בריקוד"
•  פרק 1

Maddies Diary

17/04/2017 20:52
lea l
ספרים
ספר כזה שגורם לך לבכות בסופו? קרה לכם?
את האמת, לא יצא לי לבכות הרבה מספרים, אני קראתי המון ספרים מאז שאני זוכרת שהתחלתי ללמוד לקרוא.. אבל בהחלט אהבתי מאוד לקרוא וכל סיפור גרם לי לגלוש לעלילה ולהיות חלק מחוויה חדשה כל פעם מחדש.

אבל דווקא הספר הזה גרם לי לדמוע.. 
אני מעריצה את הדמות הזו- Maddie Zigler..בטח הרבה מכירים אותה, במיוחד בשנתיים האחרונות.
זה לא סיפור הרפתקאות או דרמה, זה יומן.

מה שהכי הרשים אותי הוא אופן הכתיבה שלה והגישה שלה לחיים. היא מספרת על עצמה ועל החוויה שהלכה וגדלה עד שהיא הגיעה למה שהיא היום.
אני מאוד מחוברת לעולם הריקוד, מאדי היא הדמות שאני הכי אוהבת בעולם הריקוד. היא רוקדת את כל הסגנונות והסגנון האהוב עליה הוא contemporary. בדיוק כמוני.
זה סגנון שסוחף אותך למקומות אחרים לגמרי, לעולמות שאתה מרגיש "לא אתה" לכמה דקות, אתה רוקד וממציא בו בזמן וכך גם מוצא את עצמך מחדש.

אני זוכרת איך המעריצות של גסטין ביבר (למשל) היו בוכות -וכך זה גם עכשיו..צרחות ובקשות לחתימות, לחץ. כשאתה רואה מישהו שאתה מעריץ עד השמיים -אתה לפעמים מתחרפן...

אני לא תולה תמונות שלה בחדר והדברים שלי לא כוללים אותה בכל מיני צורות וציורים..אבל אני כן קראתי את הספר וראיתי ואת הסדרה שהיא השתתפה בה Dance Moms.

צריך שיהיה לכל בן אדם בעולם הזה כמה דמויות שהוא לוקח מהן השראה, זה חשוב מאוד.

הספר של מאדי כתוב כולו בנימה אופטימית מאוד, היא כתבה אותו בגיל 13, היא כללה הרבה אנשים בסיפרה ובהחלט הקריירה שלה יוצאת דופן.

זה ספר שגורם לך לחשוב מי הם החברים האמיתיים שלך, על המשפחה והסביבה בפרט.
זה מדהים עד כמה היא אופטימית וחברותית.
אני מאמינה שהמחשבות והחשיבה עצמה של בן אדם שיוצאת על דף- היא הבן אדם האמיתי. כי לפעמים, המעשים וההתנהגות שלנו בחיי היומיום לא תמיד משקפים את מי שאנחנו באמת. אולי זה מתוך לחץ ברגע מסויים, אולי מתוך מקום של כעס או אכזבה אנו עושים דברים שאחר כך מצטערים עליהם..אבל יומן שמישהו כותב, שם באמת ניתן לראות מיהו הבן אדם האמיתי והכנה ביותר שאתה רואה מולך או כמובן- מעריץ דרך הרשתות החברתיות.

מפורסמים נראים גדולים וזוהרים כל הזמן, מושלמים שיודעים מה לעשות ולומר. אבל אין לנו לדעת מה באמת קורה במוחם בחיי היומיום והאם באמת הביטחון שהם מראים על השטיח האדום, הוא הביטחון שאנחנו חושבים שיש להם. הם עוד אנשים בעולם הזה, אבל העבודה שלהם הפכה אותם למוכרים.

שום דבר לא בא בקלות, צריך לעבוד ולהאמין בעבודה שלך, אלה אחד הדברים שמאדי מנסה להעביר בספר. ה"זוהר" שלה לא הגיע סתם כך, כמובן שההזדמנות להצטלם לקליפ של סיה- פתחה לה המון דלתות. אבל היא הייתה חייבת לדעת איך להשתמש באותם מפתחות כדי לפתוח נכון את הדלתות ההן-והיא למדה איך עושים זאת.

לסיכום, תקראו ספרים ותעשירו את הדמיון שלכם, תיקחו השראה מהאנשים הנכונים ואל תשכחו, שכל אחד מאיתנו מיוחד בדרך שלו ויכול לתרום בדרך כלשהי לעולם.


רות.IM AL
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
Contemporary - Maddie

Eva Igo - Alive

men=women


high strung

כשכינור, בלט, והיפ הופ נפגשים הם מכניסים את הצופה לתוך סיפור שעוד לא נכתב. שני קצוות שונים מתחברים, כמו בכל סיטואציה רנדומלית בחיינו.
מהפוסטים שלי
Take me to church